Повідомлення Хмельницького міського центру соціальних служб
Днями працівники центру залюбки прийняли участь у заході, який ініціювала Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» у партнерстві з дослідницькою компанією «Active Group» провела гру-моделювання на тему «Майбутнє волонтерства в громадах» за методикою «Технології моделювання майбутнього» Active Group.![ук4](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/ук4-150x150.jpeg)
![ук4](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/ук4-150x150.jpeg)
Щира подяка за запрошення Юлії Мазур, регіональній координаторці Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”.