![IMG_20210520_134749_041](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210520_134749_041-300x169.jpg)
20 травня психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каритун Оксана спільно зі спеціалістом Центру зайнятості Карварсарною Анною провели семінар в програмі ZOOM для осіб що перебувають на обліку в Центрі зайнятості на тему: «Мотивація та постановка цілей у пошуку роботи».
В процесі роботи розглянули що таке мотивація, яку роль вона відіграє під час пошуку роботи, а також попрактикувалися у цікавих техніках для визначення основних цілей в процесі пошуку роботи.