![290806418_409523637880310_8377217265430910143_n](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/290806418_409523637880310_8377217265430910143_n-240x300.jpg)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Відкрила засідання заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Анна Сергєєва, яка поінформувала учасників стосовно результатів аналізу поточної ситуації та представила роботу Уряду України у сфері протидії торгівлі людьми в умовах військового вторгнення рф.
«Українці стикнулися з новими викликами, які підвищили їх вразливість, зокрема до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. У зв’язку з цим Мінсоцполітики посилило інформаційно-роз‘яснювальну роботу серед населення, а також скоординувало дії міжнародних і громадських організацій щодо інформаційних заходів з метою протидії торгівлі людьми», — зазначила заступник Міністра.
Наступним кроком стане доопрацювання з урахуванням викликів воєнного стану та затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.
Учасники наради узгодили завдання, спрямовані на вирішення таких проблем:
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Робота з оновлення проекту Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року триває. Узагальнені пропозиції за результатами заходу знайдуть в ній своє відображення.