Історія Максима та Софії, які залишилися без батьківської опіки із-за війни
Історія зі щасливим перебігом, бо наразі братик та сестричка знайшли тимчасового прихистку в родині.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Загальнонаціональна програма «Дитина не сама» створена і запущена Офіс Президента України за ініціативи Радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук спільно з UNICEF Ukraine та Міністерством соціальної політики України.