![8596D223-2ED6-45A4-A13C-75C6B2C49518](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/8596D223-2ED6-45A4-A13C-75C6B2C49518-225x300.jpeg)
Провела його психолог Хмельницького міського центру соціальних служб Джал А.А.
Учні подивились короткометражний фільм про вирішення конфліктної ситуації і обговорили причини, які призвели головних героїв до драматичного фіналу, а також можливості, які були не використані ними для досягнення порозуміння.
Знання, які учні отримали, допоможуть їм у житті в подібних ситуаціях та сприятимуть кращій адаптації в нових умовах навчання.