На часі

IMG_20210819_133036Останнім часом тема соціальних послуг набуває популярності у публічному просторі.   По-перше, в країні з’явились нові соціальні групи, які потребують цих послуг, і яких не було в Україні раніше. Наприклад, внутрішньо переміщені особи, ветерани АТО та інші категорії, постраждалі внаслідок воєнного конфлікту на сході країни. Іншою об’єктивною причиною посиленої уваги до соціальних послуг стала реформа децентралізації, яка дала громадам нові повноваження, а разом з тим і нові зобов’язання. Зокрема, у напрямку організації якісних соціальних послуг для людей, які їх потребують, на місцевому рівні.

IMG_20210819_124636Проте не всі очільники громад знають і розуміють, з чого починати і куди рухатись для запровадження нового формату соціальних послуг. Історія Сахновецької громади – приклад того, як не боятись ставати на шлях змін.

19 серпня в Хмельницькому обласному центрі соціальних служб відбулась робоча зустріч з представником Сахновецької селищної територіальної громади Шепетівського району щодо створення на її території центру з надання соціальних послуг.

Працівники  Центру і надалі готові надавати методичні і консультативні послуги зі створення соціальних центрів в своїх громадах.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*