Новорічні подарунки для новонароджених кам’янчан

Напередодні нового року спеціалісти Кам’янець-подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стараються не оминути увагою жодної сім’ї міста, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Для цього потрібен не аби який ресурс, і він завжди знаходиться у громади міста. Саме у новорічно-різдвяні свята громадські та релігійні організації та небайдужі кам’янчани долучаються до привітань міської влади, додаючи по мірі можливостей і свій вклад у підтримку сімей, які найбільш цього потребують.

Напередодні Нового року в місті Кам’янці-Подільському в трьох багатодітних сім’ях внутрішньо переміщених осіб народилося по донечці. І, за сприяння Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ, вони отримали подарунки від Євангелічної Реформатської церкви у вигляді підгузків та дитячого харчування, а також дитячий одяг від магазинів «Ніколь» та «Мslano».

Тільки завдяки об’єднанню зусиль державного та недержавного секторів стає можливим надання реальної допомоги якомога більшій кількості сімей.

1122 44

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*