ПЕРШИЙ МОДУЛЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ УСПІШНО ВІДПРАЦЬОВАНО!

https://quwickalef.ru/kondopoga.html Протягом березня-червня з ініціативи МБФ «Альянс громадського здоров’я» у п’яти містах України, а саме: Києві, Кіровограді, Кривому Розі, Одесі та Хмельницькому організовано модульно-тренінгове навчання спеціалістів державного сектору  та громадських організацій соціальної сфери та медицини.

Москва Арбат купить NBOME у м. Хмельницькому курси підвищення кваліфікації за програмою «Особливості надання медичних та соціальних послуг для вразливих категорій населення з використанням гендерно-чутливого підходу» відбулися з 4 по 9 квітня  2016 р.

https://yvilakveli.ru/dostavka-marihuani-na-dom.html Навчання проводилось спільно МБФ «Альянс громадського здоров’я», Міністерством соціальної політики України, Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України».

https://vivaleters.ru/astrahan.html Серед провідних тем відзначено: «Соціальна робота/соціальні послуги в сучасних умовах. Законодавча база, що регулює соціальну роботу»,  «Громадське здоров’я в Україні. Моделі соціально-медичної підтримки вразливих категорій населення», «Концептуальні підходи та стратегічне планування соціальних послуг. Механізми моніторингу, оцінки потреб у послугах, а також контролю якості надання соціальних послуг», «Теорія гендеру. Поняття гендерних ролей та визначення гендерного підходу», «Гендерно-чутливі послуги: стереотипи», «Етика соціального працівника» та ін.

get link Учасниками тренінгу були представники 

Купить закладки героин в Дятькове –       мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хмельницького регіону;

https://vivaleters.ru/moskva-pokrovskoe-streshnevo.html –       Асоціації сприяння вирішенню проблем наркоманії та СНІДу «Вікторія» м. Хмельницький;

see url –       Вінницького обласного спеціалізованого територіально-медичного обєднання «Фтизіатрія»;

source –       міського СНІД центру м. Тернівка Дніпропетровської обл. та ін.

Москва Савёловский купить закладку Марихуана [Outstanding Kush] Навчання організовано на високому професійному рівні, насичено, динамічно продуктивно. Висвітлювались актуальні питання соціального характеру сьогодення в умовах децентралізації та євроінтеграції в Україні.

enter site 12969170_564604020375940_1420395694_n 12939448_564604067042602_1816621759_n

https://aledpotal.ru/moskva-ivanovskoe.html  

click 12935304_593187850837577_832967548_n

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*