Подяка благодійнику

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя.

Виконання основної мети діяльності Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді — надання допомоги сім’ям, дітям та молоді, які потребують сторонньої допомоги в їх подоланні – неможливе без спонсорської підтримки. Оскільки, крім соціальних послуг, їх отримувачі часто потребують і матеріальної та фінансової підтримки.

Завдяки спонсорській підтримці, Центр зміг подарувати радість свята дітям, які виховуються у прийомних сім’ях, та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Солодкий Дід Мороз прийшов і до них з подарунками і найкращими побажаннями. А спорядив його тур-оператор “Експрес-вояж”.

Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро дякує  за допомогу. Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла, Божої ласки. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!

Сподіваємося, що Ваш приклад, стане показником і для підприємців нашого району.

img_20170103_101757_hdr

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*