Подяка добрим людям

  В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово що такі люди є. Вже не вперше нашим землякам допомагають незнайомі люди. Близько тридцяти сімей району, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали допомогу вагою понад півтони. Це одяг, взуття, іграшки, шкільне приладдя.

  Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність “Добрим людям” ГО “Хмельниччина без сиріт”,  благодійному фонду “Милосердя” за надану гуманітарну допомогу. Дякуємо усім небайдужим до проблем інших людям, здатним до співчуття, розуміння, які передали цю допомогу фонду. Дякуємо волонтерам, які працюють у фонді: сортують, пакують, доставляють вантаж у потрібне місце.

  І дуже приємно, що серед нас живуть люди, готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

IMG_20180412_085600IMG_20180412_100945IMG-aadef928f04f7802169f68b39805bdc3-V

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*