Попередження виникнення пожеж

http://www.mik-coop.ru/makefun/moskva-biryulevo-vostochnoe-kupit-zakladku-mefedron-melkie-kamnimuka-hq.html IMG_20180111_101147  11 січня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій проведено захід з питань попередження виникнення пожеж у Галузинецькій сільській раді.

Чистополь купить закладку Мефедрон в мелких камнях/муке   Особливу увагу приділено дотриманняю правил Москва Чертаново Южное купить закладку MDMA Pills - ORANGE пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних пристроїв. Адже їх порушення досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року.

  Додатково про правила пожежної безпеки проконсультовано батьків, у яких виховується малолітні діти. Спільно відвідано сім’ї, в яких є ризики виникнення пожеж, а саме: сім’ї, в яких батьки можуть залишити дітей без нагляду дорослих на певний час, сім’ї, в яких батьки схильні до зловживання алкоголем, сім’ї, в яких часто порушуються санітарно-гігієнічні умови проживання тощо.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*