Правовий всеобуч.

  25 жовтня 2017 року Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області з метою підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством, для покращення доступу до правосуддя, проведено День відкритих дверей.

IMG_1165_1  За сприяння районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в заході прийняли участь учні 10 класу та педагоги Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району. Запрошені учні, педагоги та працівники центру соціальних служб ознайомились з роботою суду.

  Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе екскурсію Будинком Правосуддя: огляд залів судових засідань, канцелярії, інформаційних стендів, архіву суду, ознайомлення з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду, порядком розгляду судових справ, фіксування судового процесу.

IMG_1225  Учням наглядно продемонстрували роботу автоматизованої системи документообігу суду, порядок проведення судових засідань в режимі відеоконференції.

  Учні захоплено спостерігали за реальним судовим процесом про визнання права власності на спадкове майно.

  По закінченню заходу, відвідувачі поділилися позитивними враженнями від зустрічі та виявили бажання і в майбутньому відвідувати такі заходи. Керівник апарату суду побажала учням успіхів у навчанні.

IMG_1272_2IMG_5806

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*