Проведення акції «З радістю – в школу!» Ізяславським РЦСССДМ

  Напередодні початку нового навчального року Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно проводить районну акцію «З радістю – в школу!». 

  Метою Акції є надання адресної допомоги щодо підготовки до навчального року школярам, які виховуються в сім’ях у складних життєвих обставинах. Такі батьки потребують соціальної підтримки держави, тому що не мають змоги самостійно зібрати своїх дітей до школи. Для центру стало нагальним питанням допомогти сім’ям, які потребують соціального захисту, у забезпеченості найнеобхіднішим шкільним приладдям – зошитами, альбомами для малювання, пеналами, кольоровими олівцями, ручками та ін. Крім того, Ізяславським РЦСССДМ постійно здійснюється прийом та видача придатних дитячих речей, які були у використанні, в т. ч. шкільних форм, спортивного одягу, взуття. Цього року допомогу при підготовці до нового навчального року отримали 36 дітей. Така допомога стала справжнім подарунком для школяриків, а для їхніх батьків фінансовою підтримкою.

  Окрему подяку висловлюємо Хмельницькому обласному центру СССДМ, яким організовано забезпечення дітей з багатодітної родини Микитюків (с. Христівка Ізяславського району) шкільним приладдям, рюкзаками, одягом. В родині виховуються восьмеро дітей, четверо з яких  – шкільного віку.

фото048720170829_095154 20170829_095327 20170829_103527

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*