Проведення профілактичних лекцій

http://www.able2tour.com/fishing/[TRANSLITN]-422.html 1  З метою здійснення організаційно-практичних заходів, спрямованих на попередження правопорушень та злочинності у підлітковому середовищі, 20 березня 2018 року директором ЦСССДМ Ларисою Романець, начальником відділу із соціальної роботи ЦСССДМ Сергієм Мельником, фахівцем ЦСССДМ Андрієм Цідиком та провідним спеціалістом служби у справах дітей райдерадміністрації Оксаною Федорчук було проведено лекцію з учнями Грицівського ВПУ-38 щодо відповідальності за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень та запобігання вживання наркотичних речовин.

адамчик анатолий семенович   Метою лекції було розглянути проблеми наркотичних речовин крізь призму правових, медичних та соціально-психологічних аспектів, а також висвітлити окремі моделі запобігання проявам наркоманії серед підлітків.

закладки спайс таганрог   Крім того, було проведено індивідуальні бесіди з учнями щодо профілактики недопущення скоєння правопорушень та злочинів. Учням було роз’яснено про відповідальність за пропуски у навчанні без поважних причин.

Купить закладки бошки в Осташкове

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*