Проведення профілактичних лекцій

Купить BARCELONA Кузнецк 1  З метою здійснення організаційно-практичних заходів, спрямованих на попередження правопорушень та злочинності у підлітковому середовищі, 20 березня 2018 року директором ЦСССДМ Ларисою Романець, начальником відділу із соціальної роботи ЦСССДМ Сергієм Мельником, фахівцем ЦСССДМ Андрієм Цідиком та провідним спеціалістом служби у справах дітей райдерадміністрації Оксаною Федорчук було проведено лекцію з учнями Грицівського ВПУ-38 щодо відповідальності за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень та запобігання вживання наркотичних речовин.

follow url   Метою лекції було розглянути проблеми наркотичних речовин крізь призму правових, медичних та соціально-психологічних аспектів, а також висвітлити окремі моделі запобігання проявам наркоманії серед підлітків.

go to site   Крім того, було проведено індивідуальні бесіди з учнями щодо профілактики недопущення скоєння правопорушень та злочинів. Учням було роз’яснено про відповідальність за пропуски у навчанні без поважних причин.

https://cash-exchanger.com/xchange_QWRUB_to_BTC/

go to site

Напишіть відгук

Обмен Qiwi RUB на Bitcoin BTC Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

follow

http://telegra.ph/Kinodim-in-ua-obmen-08-14-2 *

source url *

Обмен Bitcoin BTC на Сбербанк RUB

source link