Проведено групову консультацію у центрі пробації

Інформацію і фото надано  КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради

Відбулася групова консультація для осіб, які перебувають  на обліку  Шепетівського  районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області. Участь  у заході взяли провідний інспектор  Шепетівського  районного сектору №2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Вадим Левченко, та провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк, юрист сектору «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук, кар’єрний радник Ізяславського відділу Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості      Тетяна Франчук.

Вадим Левченко звернув увагу на те, що більшість осіб, котрі перебувають на обліку в центрі пробації, не мають роботи. Часто причиною цього є зловживання спиртними напоями і, як наслідок, відсутність самодисципліни та мотивації до практичної діяльності і працевлаштування.зображення_viber_2024-02-05_14-50-02-639

Юлія Потюк надала інформацію  про види соціальних послуг, які можна отримати в КУ «Центр надання соціальних послуг». Адже, на жаль, часто особи, особливо із сільської місцевості, які мають проблеми із законом, не знають, що на території громади існують організації, що можуть надавати допомогу у вирішенні наявних складних життєвих обставин.

Тетяна Франчук ознайомила із наявними вакантними посадами  в Ізяславській територіальній громаді. Зауважила, що є вільні посади для працевлаштування зображення_viber_2024-02-05_11-41-56-151саме для осіб чоловічої статі.

Зоя Гонтарук поінформувала про роботу  сектору «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адже особи, які мають проблеми із законом, мають право на отримання безкоштовної правової допомоги, та, за потреби, безкоштовного представника з боку адвоката.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*