Проведено захід «Мій татусь найкращий в світі!»

IMG-25b0e1850d3d520c62c631fe898c6ca5-V  19 вересня в рамках Всенародного Дня батька в Україні в обласній бібліотеці для юнацтва міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням праці та соціального захисту населення та обласною бібліотекою для юнацтва проведено захід «Мій татусь найкращий в світі!» для студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та ВМУРоЛ «Україна» з батьками учасниками ООС.

  Метою заходу було підвищити роль і статус батька, привернути увагу батьків до спільних мистецьких заходів, розвивати взаємини батьків і дітей.

  На свято запрошені батьки – учасники АТО

  1. Шрубковський Володимир Григорович – батько 2-х дітей, учасник АТО, голова громадської організації;
  2. Брошко Андрій Михайлович – батько 2-х дітей, учасник АТО, голова громадської організації;
  3. Старцун Дмитро Миколайович – батько 3-х дітей, директор Хмельницького міського центру соціальної підтримки та адаптації;
  4. Журавель Віталій Григорович – батько 3-х дітей, учасник АТО, військовослужбовець;
  5. Солтик Вадим Юрійович – батько 3-х дітей, учасник АТО, військовослужбовець.

  Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері. Учасники заходу були активними, задавались запитання, якими цікавилось студентство міста.

  Наприкінці нашим запрошеним гостям були вручені подарунки.

  Ми також в цей Всенародний День батька в Україні приєднуємось до привітань всім українським батькам та бажаємо їм Божих благословінь в усьому!

  Ми вітаємо наших тат, тих, кого з гордістю можна називати вихователями дитячих душ. Будьте сильні, надійні, милосердні, і мудрі!

IMG-9dba0bf7a0da4f2ab6b939bfa0834963-V (1) IMG-a43b6d29de276ea7eb54562532c2cbc1-V

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*