Проведено профілактично-роз’яснювальний захід

https://leasminshop.info/nyu-york-kupit-zakladku-kokain-koks.html   19.06.2018 року фахівцем із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Л.А. Поліщук спільно із завідуючим Старосинявським районним сектором з питань пробації  В.П. Хмільом проведено профілактично – роз’яснювальний захід з особами засудженими до різних видів покарань.

https://tigerokstuff.info/555-volokolamsk.html clip_image002  Фахівцем із соціальної роботи центру та начальником Старосинявського РС для засуджених було продемонстровано відеоролики про цінність життя та про життя в місцях позбавлення волі. Після перегляду відеоматеріалу відбулося його обговорення. Також  обговорено питання, щодо постійної співпраці, спрямованої на підвищення та удосконалення професійних знань. Сторонами обговорено основні напрями взаємодії, такі як: надання соціальної допомоги неповнолітнім засудженим та особам молодіжного віку під час їхнього перебування на обліку в уповноважених органах з питань пробації, залучення до процесу соціального супроводу і контролю за поведінкою неповнолітніх засуджених осіб молодіжного віку.

get link   Особам надано індивідуальні соціальні послуги та проведено бесіду щодо попередження вчинення повторних правопорушень.

https://berekashop.info/647-ispaniya.html

source

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*