Проведено семінар-практикум для майбутніх магістрів соціальної роботи на тему: «Здійснення роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, ДБСТ, прийомними сім’ями. Процеси деінституалізації»

IMG_20181115_082046  15 листопада на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся семінар-практикум для майбутніх магістрів, студентів 5 курсу Хмельницького національного університету гуманітарно-педагогічного факультету за спеціальністю «Соціальна робота» на тему: «Здійснення роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, ДБСТ, прийомними сім’ями. Процеси деінституалізації».

  Під час заходу учасники в інтерактивній формі набували професійні навички щодо переосмислення результатів роботи працівників соціальної сфери в процесі деінституалізації, зосереджували увагу на важливості профілактичних заходів, попередженню потрапляння дітей в інтернатні заклади, створенні умов, щоб діти з інтрнатних закладів повернулися в родину.

  Роботою охоплено 12 осіб. Роздано буклети та інформаційні листівки в кількості 36 шт.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*