Проведено чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї то протидії торгівлі людьми

Інформацію надав відділ соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ

по27 червня 2023 року під керівництвом заступника міського голови Тетяни Шамрай в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї то протидії торгівлі людьми.

 В засіданні взяли участь представники відділу поліцейської діяльності №3 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області, структурних підрозділів ВК Полонської міської ради ОТГ, Полонського районного суду в Хмельницькій області, територіального центру надання соціальних послуг ВК Полонської  міської ради ОТГ, сектору «Полонське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, КНП ПМР «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Н. Говорун», КНП ЦПМСД Полонської міської ради.

У ході проведення зібрання розглянуто 2 питання, а саме: про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №658 від 22.08.2018 року та про причини, прояви та наслідки жорстокого поводження, гендерно зумовленого насильства щодо дітей, булінгу.

Інформацію доповідачів взято до відома,  за результатами обговорень винесено відповідні рішення.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*