Проводиться благодійна акція «Ялинка бажань»

get link IMG-60b0f0458ebf98a493fd1b439bb565ae-V  З 15 по 28 грудня на Хмельниччині вже 6-й рік поспіль за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань».

купить SKYPE Алапаевск   Метою акції є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім’ях учасників АТО, переселенців.

source url   За умовами акції, усі листи написані дітьми прикріплюются до новорічної ялинки. Волонтери запрошують усіх небайдужих громадян здійснити маленьку мрію дитини.

go site
4  Шановні мешканці та гості міста, завітавши до магазину «Сільпо»  (торгівельний центр «Оазис»), Ви допоможете здійснити новорічні та різдвяні бажання дітей, чиї батьки або особи, які їх замінюють, не можуть цього зробити через складні життєві обставини.

http://rukasiindia.com/retail/kupit-skype-vetluga.html   Закликаємо Вас допомогти знедоленим дітям  повірити у диво та проявити милосердя.

http://www.sanaatofis.com/sidewalk/kupit-gashish-v-chernyahovsk.html   Подарунки, зібрані під час акції, будуть передані кожній дитині особисто.

source url   Заздалегідь follow дякуємо за розуміння і віримо у те, що source site разом ми http://kureselinsaat.net/cheese/kupit-dash.html здатні на диво!

go to site

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*