Продовжується благодійна акція «Подаруй дитині свято».
18 вересня 57 дітей з Волочиської територіальної громади ознайомилися з експозиціями лялькового театру, переглянули виставу «Котигорошко», відвідали кімнату дитячої технічної творчості (кімната казок) та ігрову кімнату в обласній бібліотеці. Для дітей проведено майстер-клас з образотворчого мистецтва та ознайомлено з виставковими експозиціями художнього музею.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення свята.
![20210918_120217](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210918_120217-300x169.jpg)
![20210918_120502](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210918_120502-300x169.jpg)
![20210918_122558](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210918_122558-300x169.jpg)
![20210918_123118](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210918_123118-300x169.jpg)
![20210918_133627](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210918_133627-300x169.jpg)