Щороку близько 3000000 українців їдуть працювати за кордон. Скількох із них чекає реальна робота, а скількох пастка не знає ніхто. За офіційними даними з 1991 р. до 2020 р. 230000 українців стали живим товаром і більшість із них молодь.
З метою профілактики торгівлі людьми фахівцями із соціальної роботи Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді систематично проводяться лекції у загальноосвітніх закладах міста. 11 березня такий відеолекторій проведено для учнів 10 класів ЗОШ №24.
![IMG_20200312_124518_262](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200312_124518_262.jpg)
![IMG_20200312_124518_266](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200312_124518_266.jpg)