Інформація Хмельницького міського центру соціальних служб
![1](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-150x150.jpeg)
Захід для студентів проводила Олександра Олександрівна Коцюк, провідний психолог Хмельницького міського центру соціальних служб; практикуючий психолог; викладач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП.![3](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-150x150.jpeg)
![3](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-150x150.jpeg)
Нині проблема домашнього насильства є актуальною. Про це зазначають представники різних сфер: правозахисники, юристи, психологи, соціологи. Відповідно в Україні впроваджуються та розробляються різноманітні механізми боротьби та протидії домашньому насильству.