![IMG-410dec421fbb55206faf46b1467db75c-V](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-410dec421fbb55206faf46b1467db75c-V-300x225.jpg)
![IMG-98a75d86999d4684fb14b0ba3688ddc0-V](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-98a75d86999d4684fb14b0ba3688ddc0-V-300x225.jpg)
Саме тому, в рамках всеукраїнської акція «16 днів проти насильства» було проведено лекцію на тему: «Зупинемо насилля разом» у Хмельницькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 фахівцем із соціальної роботи І кваліфікаційної категорії Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з старшим інспектором СЮП ВП Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області.![IMG-f43ce92d0729d6d31c988db82cd4081d-V](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-f43ce92d0729d6d31c988db82cd4081d-V-300x225.jpg)
![IMG-f43ce92d0729d6d31c988db82cd4081d-V](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-f43ce92d0729d6d31c988db82cd4081d-V-300x225.jpg)