«Психологічна робота Центру соціальних служб щодо профілактики виникнення конфліктів у шкільному колективі»

3_n  З метою запобігання конфліктних ситуацій в шкільному колективі 29 січня психологом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття на тему: «Навички безконфліктного спілкування учнів», участь у якому взяли учні 10–М (математичного) класу Хмельницького ліцею 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради. Захід відбувся спільно зі спеціалістом Хмельницького міського центру зайнятості Семенюк В.І.

  Головною метою тренінгу було розширити знання дітей про конфлікт, стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях, а також показати ефективні шляхи вирішення конфлікту.

2_n  В процесі роботи учні висловили свою думку – що таке конфлікт. Ознайомились із стратегіями поведінки конфлікту, обговорили, які ризики та фактори впливають на виникнення конфліктів та що потрібно робити аби його уникнути.

  На завершення кожен учасник написав на стікері свої негативні якості, які, на його думку, заважають йому і призводять до конфліктів та імпровізовано викинули у кошик для сміття.

1_n 4_n

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*