Пункт взаємодопомоги!

  Шепетівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагадує небайдужим громадянам про те, що у приміщенні районної державної адміністрації, працює “пункт взаємодопомоги”, котрий надає гуманітарну допомогу людям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

  До прикладу, 9 жовтня 2017 року, працівниками Шепетівського міськрайонного суду до “пункту взаємодопомоги” було надано 149 одиниць одягу та 11 пар взуття. Того ж дня двом малозабезпеченим сім’ям було надано 113 одиниць дитячого та дорослого одягу і взуття, одна дитина – сирота отримала 22 одиниці зимового одягу, у тому числі й верхній одяг. Також не забуті ті люди, що проживають у будинках для людей похилого віку та інвалідів, котрим було відібрано близько 25 одиниць теплого одягу.

  Ми дякуємо працівникам РДА, фіскальної служби, комісійним магазинам міста та небайдужим громадянам, які впродовж дев’яти місяців поточного року допомогли, через “пункт взаємодопомоги” 93 малозабезпеченим сім’ям, сім’ям воїнів АТО, сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах, особам з особливими потребами, які отримали 2363 одиниці одягу, взуття та іграшок для дітей.

  Хочемо наголосити, що “пункт взаємодопомоги” приймає речі придатні до використання, а саме: предмети одягу та взуття, постільна білизна, дитячі іграшки, канцелярське шкільне приладдя та інше…

  Ми знаходимось за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні 47, кабінет 209. Працюємо: Пн.-Пт. з 9-16 год.

  Послуги “пункту взаємодопомоги” надаються БЕЗКОШТОВНО!!!

   Шепетівський районний центр соціальних

   служб для сім’ї, дітей та молоді.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*