Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

Сицилия купить закладку Метадон VHQ   15-17 листопада 2017 року на базі Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів міста Дунаєвецького і Новоушицького районів.

http://subdomains.podshows.fr/rejoice/nyazepetrovsk-kupit-afgan-kush.html IMG-5ba4af410c3d2d82e71173f22daeeb31-V  Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

go to link   Навчання проводили спеціалісти Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Наталія Мельник, та провідний фахівець із соціальної роботи, Тетяна Яцух.

click IMG-323ca0785d6d9e320dc787e56651d5f2-V  Під час курсів були розглянуті теми: «Особливості виховання підлітка», «Дисципліна: заохочення та покарання», «Емоційне вигорання батьків». Курси проводяться за програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України.

go   Про проходження навчання учасники отримали довідки про проходження підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*