![IMG_20201207_112023](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201207_112023-226x300.jpg)
![IMG_20201207_103912](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201207_103912-300x226.jpg)
В ході зустрічі для впровадження сучасних та ефективних підходів роботи з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Славутського МРВ, були озвучені нагальні питання проведення роботи з повнолітніми особами та визначений перелік послуг, які можуть надаватись суб’єктам пробації з метою отримання адресної допомоги та ефективного розподілу ресурсів у громаді, а також обговорили план спільних дій на І півріччя 2021 року.
Також, фахівцями проведено індивідуально – просвітницьку роботу, з метою привернення уваги суб’єктів пробації до проблеми насилля, підвищення їх обізнаності про таке явище. У ході роботи кожному учаснику розтлумачено термін «насилля», розглянуто його види і форми, обговорено особливості прояву насилля, вручено інформаційні буклети. Поінформовано про нововведення у нормативно-правову базу, що передбачає зміни щодо відповідальності кривдника за вчинення домашнього насильства.
На завершення заходу сторони відзначили, що мобілізація зусиль у процесі організації соціального супроводу та надання соціальних послуг є невід’ємною складовою організації якісного соціального супроводу суб’єктів пробації.