Районна акція «Що необхідно знати аби захистити себе від туберкульозу?»

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ситуація щодо туберкульозу досить складна. Це не тільки медична проблема, це проблема соціальна, яка віддзеркалює соціально-економічний стан країни, культурно-освітній рівень та благополуччя населення. Тому залишити поза увагою таку соціальну проблему неможливо. Шепетівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував і провів інформаційно-просвітницьку акцію «Що необхідно знати аби захистити себе від туберкульозу?» в Судилківскій ЗОШ І-ІІІ ст. До акції були залучені студенти Шепетівського медичного училища.
Спеціалісти центру спільно із студентами медичного училища для учнів 5-го та 9-их класів провели відеолекторії про небезпеку туберкульозу. Розповсюдили інформаційні буклети та акцентували увагу на необхідність ведення здорового способу життя з метою попередження захворюваності на туберкульоз.
Проведено соцопитування пересічних мешканців с. Судилкова на тему: «Що ви знаєте про туберкульоз», «Як захистити себе від захворювання». Загальні результати опитування свідчать про те, що більшість громадян в цілому обізнані з існуючою проблемою, але відверто зізнаються, що не завжди бувають уважними до свого здоров’я і своєю байдужістю дійсно наражають себе на небезпеку захворювання.
Головна мета проведення даної акції – привернути і загострити увагу громадян до цієї проблеми, нагадати про шляхи поширення збудника хвороби, методи профілактики. Закликати до ведення здорового способу життя, необхідність дотримання правил особистої гігієни.

1 2

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*