![IMG-6db04f1f4cb67a69e40bb3ca649665ce-V](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-6db04f1f4cb67a69e40bb3ca649665ce-V-300x160.jpg)
8 квітня психологом Центру Каритун Оксаною було проведено онлайн-бесіду на Zoom платформі для неповнолітнього що перебуває у Хмельницькому слідчому ізоляторі на тему: «Ресоціалізація. Чому життя за межами виправного закладу важливіше». В процесі обговорили важливість цінності та різнобарвності життя,а також провели вправу «Аукціон життя» для визначення та виставлення пріоритетів в житті та пошуку позитивного світогляду.