Робота служби соціальної підтримки сімей

20180730_123107  Протягом 30 липня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” спільно із службою дітей та ювенальною превенцією здійснено виїзд на територію Мазниківської сільської ради, де проживає 3 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 7 дітей.

IMG-b98c0f5d4f40d575504afd7b11e5b8fe-V  Метою виїзду стало реагування на повідомлення про вчинення правопорушення малолітніми дітьми. Період канікул – це час, коли діти неохоплені навчальними заняттями та позашкільними заходами. Переважна більшість сільських сімей не мають фінансової можливості влаштувати дітей у стаціонарні табори та санаторії, тому більшість вільного часу дітвора розважається самотужки. І незавжди розуміє що добре, а що погано. Інспектором ювенальної превенції роз’яснено батькам норми чинного законодавства щодо відповідальності батьків за вчинення їх дітьми злочинів.

  До роботи з сім’ями долучився сільський голова, В. Багрій. В ході бесіди з головою виявлено 2 нових сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та за результатами  відвідування їх поставлено на облік.

  Батькам надано консультації щодо підвищення їх виховного потенціалу, попередження конфліктів у сім’ях, попередження алкоголізму, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту. Проведено бесіди щодо профілактики нещасних випадків та попередження дитячого травматизму, що так актуально у період шкільних канікул, дотримання правил пожежної безпеки, поведінки на воді. Особливу увагу приділено питанню профілактики торгівлі людьми.

  З метою оперативного реагування на повідомлення про випадки домашнього насильства, проведено відповідні заходи у сім’ї, яка проживає на території с. Макарове (Майдан-Чернелівецька сільська рада). З’ясовано причини вчинення насильства, роз’яснено норми діючого законодавства щодо покарання осіб, які вчиняють насильство, та підтримки його жертв, надано психологічну допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства. Оскільки в сім’ї виховується 3 малолітніх дітей,особливу увагу приділенню роз’ясненню впливу насильства на формування особистості дітей, їх емоційний і фізичний розвиток.

  Відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 3 дітей, що проживають у м. Деражня. Матері в яких є сестрами та особами із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За сприяння центру сім’ї знайшли нове помешкання, придатне для проживання дітей. За короткий час навели в ньому лад. А небайдужі люди допомогли обладнати помешкання меблями.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*