Робота служби соціальної підтримки сімей

  Протягом 16 — 31 серпня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Божиковецьку, Галузинецьку, Згароцьку, Копачівську, Новосілецьку, Яблунівську, Явтухівську сільські та Лозівську селищну ради. Відвідано 27 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 74 дитини.

20180813_105653  Перевірено готовність дітей шкільного віку до початку навчального року та надано допомогу шкільною формою, рюкзаками, канцелярським приладдям в рамках щорічної благодійної акції “Готуємо дітей до школи”.

  В ході роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, попередження конфліктів у сім’ях, попередження алкоголізму, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту.

  Найбільше пощастило багатодітним родинам із Явтух та Новостріївки (Згароцька сільська рада). До них особисто з подарунками завітали благодійники з фонду “Милосердя” та громадської організації “Хмельниччина без сиріт”.

20180831_154344  Напередодні Дня знань були і не дуже приємні моменти. У зв’язку із ризиком вилучення дитини з сім’ї, Центром проініційовано перед сільською радою винесення питання виконання батьківських обов’язків цією сім’єю на розгляд членів виконкому Копачівської сільської ради. Фахівець із соціальної роботи взяв безпосередню участь у засіданні.

  З метою оперативного реагування на повідомлення про випадки домашнього насильства на  територіях Копачівської, Новосілецької та Яблунвської сільських рад, відвідано 5 сімей, в яких виховується 10 дітей. Де з’ясовано причини вчинення насильства, роз’яснено норми діючого законодавства щодо покарання осіб, які вчиняють насильство, та підтримки його жертв, надано психологічну допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*