Участь у Всеукраїнському семінарі

Популярні

16629712501667-9 вересня 2022 року Наталія Мельник, заступник директора обласного центру соціальних служб, голова первинної профспілкової організації взяла участь у семінарі «Базовий курс навчання профактиву», який проведений профспілкою працівників державних установ України за підтримки профспілки державних службовців Швеції.1662971250173 На семінарі розглянуті питання: «Правовий захист членів профспілки: організація трудових відносин під час війни», «Організаційна робота», «Фінансова робота», «Соціальний діалог та колдоговірна робота», «Психологія та особистісний розвиток», «Інформаційна робота та комунікація».

Звіт про діяльність спостережної комісії обласної державної адміністрації за 2017 рік

Популярні

  Протягом 2017 року спостережна комісія обласної державної адміністрації провела два засідання.

  На засіданнях було розглянуто наступні питання «про звіт спостережної комісії за 2016 рік», «про затвердження плану роботи на 2017 рік», «Про роботу спостережної комісії Хмельницької районної державної адміністрації щодо сприяння адміністрації Райківецької виправної колонії №78 у проведенні соціально-виховної роботи із засудженими, організації їх професійного навчання».

  Під час виїзних засідань здійснено прийом одного чоловіка, який відбував покарання.

  Протягом 2017 року надавалась методична та практична допомога спостережним комісіям районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, зокрема в телефонному режимі надавалась методична допомога спостережним комісіям Шепетівського, Ізяславського, Хмельницького районів.

  Узагальнено роботу спостережних комісій районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад. В загальному спостережними комісіями області було проведено 262 засідання, за допомогою комісій звернулось 193 особа.

Секретар комісії                                                                             Н.Мельник

Звіт про діяльність спостережної комісії обласної державної адміністрації за 2016 рік

Протягом 2016 року спостережна комісія обласної державної адміністрації провела чотири засідання.

На засіданнях було розглянуто наступні питання «про звіт спостережної комісії за 2015 рік», «про затвердження плану роботи на 2016 рік», «про роботу спостережної комісії Шепетівської районної державної адміністрації з питань сприяння Шепетівській виправній колонії №98 у проведенні соціально-виховної роботи із засудженими, організації їх професійного навчання», «Про роботу спостережної комісії виконкому Шепетівської міської ради та Шепетівської районної державної адміністрації щодо  дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання у 2015-2016рр.», «Слухали голову спостережної комісії Ізяславської районної державної адміністрації про співпрацю спостережної комісії Ізяславської районної адміністрації, адміністрації Замкової виправної колонії №58 та Ізяславської виправної колонії №51 щодо у створенні належних умов для тримання осіб», «1. Про прийняття розпорядження голови облдержадміністрації від 09.09.2016р. №361/2016-р «про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.06.2013р. №167/2013-р.», «Про роботу спостережної комісії Шепетівської районної державної адміністрації з питань сприяння Шепетівській виправній колонії №98 у виправлені та ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій», «про роботу спостережної комісії виконкому Хмельницької міської ради щодо дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання у 201-2016 роках».

Під час виїзних засідань здійснено прийом одного чоловіка, який відбував покарання.

Протягом 2016 року надавалась методична та практична допомога спостережним комісіям районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, зокрема в телефонному режимі надавалась методична допомога спостережним комісіям Шепетівського, Теофіпольського, Хмельницького районів.

Узагальнено роботу спостережних комісій районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад. В загальному спостережними комісіями області було проведено 571 засідання, за допомогою комісій звернулось 29 осіб.

Секретар комісії                                                                             Н.Мельник

Виплата допомоги при народженні (усиновленні) дитини.

Галерея

Альбом містить 1 фотографій.

За І півріччя 2016 року  було проведено 2909 вибіркових обстежень цільового використання допомоги спеціалістами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей. Було підготовлено 44 пропозицій щодо припинення виплати допомоги у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків.

Виплата допомоги при народженні (усиновленні) дитини.

Галерея

Альбом містить 1 фотографій.

За І півріччя 2016 року  було проведено 2909 вибіркових обстежень цільового використання допомоги спеціалістами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей. Було підготовлено 44 пропозицій щодо припинення виплати допомоги у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків.

«Серце до Серця»

Галерея

На адресу обласного центру соціальних служб надійшло запрошення від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» щодо участі в одинадцятій всеукраїнській благодійній акції з 1 по 24 квітня. Мета акції- збір коштів для закупівлі медичного обладнання у дитячі реанімації Хмельницької області.   У 2015 році завдяки активній роботі волонтерів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібрано 20743 грн. (загальна сума по області 62070 грн.). Цього року на зібрані кошти планується придбати Апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) «HAMILTON-Т1» (HAMILTON Medical AG, Швейцарія) – дихальний апарат, який може застосовуватися як для короткочасної так і тривалої ШВЛ під час транспортування  дорослих і Читати далі…

Соціальне інспектування

Відповідно до положення постанови Кабінету Міністрів України  від 30 жовтня 2014 року №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» спеціалісти Нетішинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини. З початку 2016 року було здійснено такі перевірки в 45 сім’ях.

w-vK-_rd-tY

Засідання президії районної ради

Галерея

This gallery contains 3 photos.

9 лютого у приміщенні Дунаєвецької районної державної адміністрації відбулось засідання президії районної ради, на якому заслухано звіт про роботу Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2015 рік. На засідання запрошені керівники установ, представники міської об’єднаної територіальної громади,  депутати. Відкрив засідання голова районної державної адміністрації Олександр Бернашевський. Він представив та надав слово директору Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяні Власюк, яка надала змістовну інформацію про діяльність центрів соціальних служб по всій Україні та їх доцільність, також довела, що усі центри в області мають буди збережені, оскільки вони потрібні для суспільства, і Читати далі…

Звіт про діяльність спостережної комісії обласної державної адміністрації за 2015 рік

Популярні

Протягом 2015 року спостережна комісія обласної державної адміністрації провела чотири засідання. На засіданнях було розглянуто наступні питання «про звіт спостережної комісії за 2014 рік», «про затвердження плану роботи на 2015 рік», «про створення спостережної комісії у новому складі відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.02.2015р. №58/2015-р», «про обрання заступника голови обласної спостережної комісії», «про роботу спостережної комісії виконкому Хмельницької міської ради щодо дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання у 2014-2015 роках», «про роботу спостережної комісії виконкому Хмельницької міської ради щодо сприяння адміністрації Хмельницького слідчого ізолятора у створенні належних умов для тримання осіб, особливо дітей та жінок», «Про роботу спостережної комісії Хмельницької районної державної адміністрації щодо сприяння адміністрації Райківецької виправної колонії №78 у проведенні соціально-виховної роботи із засудженими, організації їх професійного навчання», «про співпрацю спостережної комісії Ізяславської районної адміністрації, адміністрації Замкової виправної колонії (№58) та Ізяславької випрвної колонії (№31) щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни заміни невідбутої частини покарання більш м’яким», «Про роботу спостережної комісії Шепетівської районної державної адміністрації з питань сприяння Шепетівській виправній колонії №98 у виправлені та ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій»

Під час виїзних засідань здійснено прийом двох чоловіків, які відбували покарання.

Протягом 2015 року надавалась методична та практична допомога спостережним комісіям районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, зокрема в телефонному режимі надавалась методична допомога спостережним комісіям Шепетівського, Теофіпольського, Хмельницького районів, міста Хмельницького.

Узагальнено роботу спостережних комісій районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад. В загальному спостережними комісіями області було проведено 572 засідання, за допомогою комісій звернулось 39 осіб.

 

Секретар комісії                                                                             Н.Мельник