Світліше на світі, коли радіють діти.

IMG_20220128_120213Іноді буденні для нас речі: сік чи йогурт на сніданок, батончик, щоб втамувати голод, для когось можуть бути лише мрією. Найгірше, коли такі мрії є дитячими. Ой, як хочеться спробувати те, що за яскравою обгорткою. Нажаль не всі батьки можуть купити дитині те, від чого загоряться очки і на що вказує пальчик.

Відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг висловлює щиру вдячність Вадиму Дащенку, директору ТОВ «СанніФуд» за надання благодійної допомоги дітям, які виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, у вигляді снекової продукції власного виробництва. IMG_9502

Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку.

 Бажаємо Вам  здоров’я, успіхів і фінансового процвітання!

 

1 грудня 2021 відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках акції «Знати, щоб жити» проведено інформаційно-просвітницький захід з питань профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу для школярів ЗОШ №2 м. Деражні. В ході інтерактивної гри обговорено шляхи передачі ВіЛ-інфекції, стадії розвитку, заходи профілактики хвороби та важливість толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. На символічному дереві пам’яті та надії школярі закріпили червоні стрічки, що є символом антиСНІДівського руху, символом усвідомлення кожною людиною важливості проблеми СНІДу і пам’яті про сотні тисяч людей, яких забрала тяжка хвороба.

IMG_86531 грудня 2021 відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках акції «Знати, щоб жити» проведено інформаційно-просвітницький захід з питань профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу для школярів ЗОШ №2 м. Деражні.IMG_8643

 В ході інтерактивної гри обговорено шляхи передачі ВіЛ-інфекції, стадії розвитку, заходи профілактики хвороби та важливість толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.IMG_8676

На символічному дереві пам’яті та надії школярі закріпили червоні стрічки, що є символом антиСНІДівського руху,  символом усвідомлення кожною людиною важливості проблеми СНІДу і пам’яті про сотні тисяч людей, яких забрала тяжка хвороба.

 

Флешмоб «Разом проти СНІДу»

IMG-754d78a0c05f2edc24725b7db46024cb-V1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  На знак розуміння та солідарності у боротьбі з ВІЛ/СНІДом під червоною стрічною у цей день в усьому світі за участю державних, громадських, медичних організацій відбуваються просвітницькі заходи: тренінги, відео лекторії, безкоштовні анонімні вуличні тестування на ВІЛ, розповсюдження засобів контрацепції та рекламної продукції, в церквах проводять молебні за померлих від епідемії.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг розпочато акцію «Знати, щоб жити». Акція стартувала флешмоб «Разом проти СНІДу».

Депутати Деражнянської міської ради на чолі з міським головою, Андрієм Ковпаком, керівники відділів та структурних підрозділів міської ради, представники бізнесу розгорнули 16-метрову червону стрічку у вигляді переверненої букви V та червоними стрічками на грудях висловили свою громадянську позицію щодо до проблеми ВІЛ/СНІДу та толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. 

 

Флешмоб «Дій проти насильства»

IMG-f05ff2c522b5f3659acbdb0f6d4cd9ac-VВ рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада до 10 грудня, відбувся флешмоб «Дій проти насильства», організований відділом праці та соціального забезпечення, який є координатором заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми. Працівники міської ради, на чолі з Деражнянським міським головою, Андрієм Ковпаком, центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей, центру зайнятості та Національної поліції висловити свою солідарність з рухом в ім’я майбутнього, вільного від насильства. IMG-0ef95c786c44dba7725a259f36912b3f-VВ руках учасників кульки помаранчевого кольору  – офіційного кольору протидії домашньому насильству.

Я ніколи не чинитиму, не сприятиму і не залишатимуся байдужими до насильства проти жінок та дітей.

Біла стрічка фото (1)Стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства», що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня, з метою привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства щодо жінок, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, місцевого самоврядування, державних закладів, громадських організацій до проблем домашнього насильства.

Відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг 25 листопада 2021 року, в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, проведено  День білої стрічки, який відкриває акцію.

Авторитетні чоловіки м. Деражні на чолі з міським головою, Андрієм Ковпаком, білою стрічкою на грудях засвідчили особисту позицію до проблеми: Я НІКОЛИ НЕ ЧИНИТИМУ, НЕ СПРИЯТИМУ І НЕ ЗАЛИШАТИМУСЯ БАЙДУЖИМ ДО НАСИЛЬСТВА ПРОТИ ЖІНОК ТА ДІТЕЙ.

АКЦІЯ-ПЕРФОМАНС «КРИЧАТИ НЕ МОЖНА МОВЧАТИ»!

IMG-7abf08ff3e21294cec4daefa7f9e9f00-V25 листопада 2021 року працівники відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг, Деражнянського сектору поліції взяли участь у акції – перформансі,  яка проводилася Деражнянським ліцеєм №1 ім. Стрілецького м. Деражні з нагоди старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та відзначення Міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.IMG-c9e630f47ccc311a0c835ce76d580c69-V

В такий незвичний спосіб, педагоги та ліцеїсти вирішили привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства. В актовій залі, було розміщено інсталяцію із чоловічого, жіночого та дитячого взуття, яке мало символічне значення.

В ході акції також розповсюджено інформаційні листівки та буклети з питань попередження насильства щодо жінок та дітей.

IMG-d2a541b86ee62c124c5b80ae44b9caa3-VІнформаційно-просвітницька акція перетворилася у акцію благодійну. Усе зібране взуття, які пожертвували учні та педагоги ліцею, буде передано сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Засідання круглого столу

IMG-f748ccae70b088043dc5cbba20236e80-V25 листопада 2021р. в рамках проведення щорічної Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» в Деражнянському міському центрі надання соціальних послуг відбулося засідання круглого столу «Взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі». Захід відбувся за участю представника Головного Управління Національної Поліції у Хмельницькій області, Олександра Сівка. IMG-1d8bf5ee9d210e1aacb5b8cd6a4ebb53-VУчасниками заходу обговорено ряд актуальних питань щодо законодавства у сферах запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми,  діяльності спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування, створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, алгоритм впровадження корекційних програм для кривдників.

 

Благодійна акція «Подаруй дитині свято»

Популярні

IMG-ac375101ac4dd9fc0d4eccc440ac2e93-VВ рамках  благодійної акції «Подаруй дитині свято», яку ініційовано за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницьким обласний центром соціальних  служб спільно із  соціальними партнерами, 02 жовтня 2021 р. 9 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають на території Деражнянської об’єднаної громади, відвідали Державний історико-культурний заповідник «Меджибіж».IMG-d94c5eff2ef22492b664104ac8617db5-V

 

Під час екскурсії діти ознайомилися із особливостями композиції будівель та ландшафту заповідника, основними пам’ятками, історією становлення та сьогоденням, історичними та етнографічними музейними експозиціями, розміщеними у пристінних корпусах замку. У невимушеній ігровій формі помандрували захоплюючими сторінками історії України та Подільського краю.

IMG-a5bd52465e5f3283f41145a2f718e604-VДеражнянським міський центр надання соціальних послуг висловлює щиру вдячність міському голові, Андрію Ковпаку, та начальнику відділу освіти, молоді та спорту, Євгену Балігару,  за підтримку у проведенні акції.

Консультування з питань патронату над дитиною

IMG-d944391164540f7c7a0108c0154343bd-V30 вересня 2021 року завідувач відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг, Галина Березюк, відповідно до затвердженого спільного плану роботи із Деражнянською філією Хмельницького обласного центру зайнятості щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, зокрема впровадження послуги патронату, провела групову консультацію та презентацію «Деякі питання здійснення патронату на дитиною» для осіб, які перебувають на обліку у зв’язку із пошуком роботи.

IMG-61041b4ddbe0b34bf5da377c5ae694b7-V

«Успішна молодь – успішна громада»

27,.09  Працівники відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході «Успішна молодь – успішна громада», метою якого було інформування про послуги служби зайнятості, можливості отримання актуальних професій, в тому числі за сприянням служби зайнятості та надання допомогою у професійному самовизначення і побудові кар’єри. Захід проводився з ініціативи Деражнянської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості 24 вересня 2021 року в Деражнянській міській бібліотеці для дорослих.

27  Представниками Деражнянського міського центру надання соціальних послуг, Деражнянського бюро правової допомоги, Деражнянського центру професійної освіти, Деражнянської міської бібліотеки для дорослих, фахівці районної філії центру зайнятості надали цікаву та змістовну інформацію, яка була представлена в різних локаціях.

  В локації «Твій професійний вибір» за допомогою профорієнтаційного тестування бажаючі могли визначити професійні нахили. Учасники ознайомилися з особливостями користування онлайн сервісами служби зайнятості, сайтами з пошуку роботи, платформами для навчання та саморозвитку та надали інформацію про місцеві навчальні заклади.

  В локації «Твоє право», представники «Деражнянського бюро правової допомоги» надали юридичні консультації щодо працевлаштування неповнолітніх громадян, їх права та обов’язки.

  Про взаємозв’язок зайнятості та складних життєвих обставин, допомогу у їх подолання, розповіли представники «Деражнянського міського центру надання соціальних послуг». 

  Викладачі Деражнянського центру професійної освіти розповіли про умови вступу до навчального закладу, про перелік професій, які можна здобути, умови навчального та виховного процесу. В ігровій формі можна було ознайомитися з світом професій в локації «Твій розвиток».

  Співпраця соціальних партнерів є ефективною формою взаємодії, яка, за допомогою подібних заходів, сприяє професійному самовизначенню, а також попередженню безробіття.