Курс самодопомоги у подоланні стресу Self-Help Plus (SH+).

IMG_2989З 18 листопада 2022 року Деражнянським міським центром надання соціальних послуг за підтримки Ініціативи з захисту прав дитини та розвитку соціальних послуг, Проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який впроваджується Alinea International за підтримки Уряду Канади розпочато груповий курс з подолання стресу за програмою Self-Help Plus ВООЗ. У навчанні беруть участь фахівці із соціальної роботи центру надання соціальних послуг, працівники служби у справах дітей, практичні психологи та соціальні педегоги навчальних закладів громади.

IMG_2991Self-Help Plus (SH+) — це 5-сесійний курс боротьби зі стресом, розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Він підходить  для  всіх  випадків, коли  є  групи  населення,  що постраждали від вкрай несприятливих умов. Його можна використовувати для подолання психологічного страждання у дорослих, і було доведено, що він запобігає виникненню психічних розладів.

Його інноваційний  формат  дозволяє пройти короткий  тренінг  з  питань самодопомоги з подолання стресу, а потім проводити його  серед груп людей. Курс SH+ є одним із ряду науково-обґрунтованих масштабних психологічних втручань, опублікованих ВООЗ. Заснований він на терапії прийняття та дотримання, одній із форм когнітивно-поведінкової терапії.

Під час 1-ї сесії учасники  дізналися більше про стрес, емоційні бурі та про те, як можна «зачепитися за гачок». Отримали навички допитливого спостереження та заземлення. Надалі учасників заохочують відпрацьовувати нові навички на заняттях та між ними. Оскільки, тільки завдяки багаторазовій практиці основних навичок, люди можуть почати користуватися ними під час стресу.

 

Подяка за донат

IMG-91c90ea1dfa2dd8ad0eadc663c77f70d-VНапередодні Дня знань відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг в рамках соціального проекту «Майбутнє нації», організованого  компанією  «Офіс центр», отримало донат від Людмили Шуфляк та Тетяни Чорби, працівників Деражнянського відділення мережі магазинів, у вигляді наборів канцтоварів для підтримки дітей військовослужбовців, які загинули після  введення воєнного стану.IMG_2275

Хочемо  ще раз щиро подякувати за  Ваші щирі і чуйні серця. Нехай доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

 

Допомога від Червоного Хреста

Популярні

297847395_114511664678700_5425611312374948584_n (1)Складнощі військового часу суттєво позначилися на матеріальному становищі людей, які і в мирний час перебували у складних життєвих обставинах, і їх здатності забезпечити потреби своїх дітей та власні потреби.

Відділом праці та соціального забезпечення Деражнянської міської ради організовано допомогу Товариства Червоного Хреста України особам та сім’ям, що перебувають на обслуговуванні Деражнянського міського центру надання соціальних послуг. Набори у вигляді продуктів  тривалого зберігання 5 серпня 2022 року отримали особи з інвалідністю І та ІІ групи, а також багатодітні сім’ї.  З них, 25 осіб/сімей отримують соціальні послуги у відділення соціальної роботи.  297959982_114511668012033_7328641248227924778_n (1)

Отримані набори будуть вагомою підтримкою тим, що перебувають у скруті.

 

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Популярні

  IMG_1959  У зв’язку з ситуацією, що склалась в Україні, зокрема повномасштабним вторгненням РФ, складною економічною ситуацією, великою кількістю внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп населення, відсутністю інших соціально-економічних альтернатив небезпечній міграції – значно зросли ризики потрапляння  у торгівлю людьми як для жінок з дітьми, які вирушили шукати безпеки до сусідніх країн, так і для  чоловіків, що залишаються всередині країни. Адже, постраждати від торгівлі людьми можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно відвіку, освіти та соціального статусу. І за кордоном, і в межах своєї країни.

IMG-3187b0cc387687405117629e60ad2184-V  30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

  Відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг спільно дільничими офіцерами поліції 26 липня 2022 року проведено семінар з питань попередження торгівля людьми для безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості населення.

  В ході семінару презентовано основні поняття торгівлі людьми, види експлуатації, етапи торгівлі людьми. Ознайомлено із механізмом отримання статусу особи, яка постраждала від торгів людьми, та правами такої особи. Слухачі отримали практичні поради, як не стати жертвою торгівлі людьми при працевлаштування та виїзді за кордон, та номери гарячих телефонних ліній, які надаю допомогу у таких ситуаціях. Учасники заходу отримали інформаційні буклети, виготовлені Деражнянським міським центром надання соціальних послуг.IMG-08f2f5d78b7d17af2f9e262687760229-V

Світліше на світі, коли радіють діти.

IMG_20220128_120213Іноді буденні для нас речі: сік чи йогурт на сніданок, батончик, щоб втамувати голод, для когось можуть бути лише мрією. Найгірше, коли такі мрії є дитячими. Ой, як хочеться спробувати те, що за яскравою обгорткою. Нажаль не всі батьки можуть купити дитині те, від чого загоряться очки і на що вказує пальчик.

Відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг висловлює щиру вдячність Вадиму Дащенку, директору ТОВ «СанніФуд» за надання благодійної допомоги дітям, які виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, у вигляді снекової продукції власного виробництва. IMG_9502

Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку.

 Бажаємо Вам  здоров’я, успіхів і фінансового процвітання!

 

1 грудня 2021 відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках акції «Знати, щоб жити» проведено інформаційно-просвітницький захід з питань профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу для школярів ЗОШ №2 м. Деражні. В ході інтерактивної гри обговорено шляхи передачі ВіЛ-інфекції, стадії розвитку, заходи профілактики хвороби та важливість толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. На символічному дереві пам’яті та надії школярі закріпили червоні стрічки, що є символом антиСНІДівського руху, символом усвідомлення кожною людиною важливості проблеми СНІДу і пам’яті про сотні тисяч людей, яких забрала тяжка хвороба.

IMG_86531 грудня 2021 відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках акції «Знати, щоб жити» проведено інформаційно-просвітницький захід з питань профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу для школярів ЗОШ №2 м. Деражні.IMG_8643

 В ході інтерактивної гри обговорено шляхи передачі ВіЛ-інфекції, стадії розвитку, заходи профілактики хвороби та важливість толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.IMG_8676

На символічному дереві пам’яті та надії школярі закріпили червоні стрічки, що є символом антиСНІДівського руху,  символом усвідомлення кожною людиною важливості проблеми СНІДу і пам’яті про сотні тисяч людей, яких забрала тяжка хвороба.

 

Флешмоб «Разом проти СНІДу»

IMG-754d78a0c05f2edc24725b7db46024cb-V1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  На знак розуміння та солідарності у боротьбі з ВІЛ/СНІДом під червоною стрічною у цей день в усьому світі за участю державних, громадських, медичних організацій відбуваються просвітницькі заходи: тренінги, відео лекторії, безкоштовні анонімні вуличні тестування на ВІЛ, розповсюдження засобів контрацепції та рекламної продукції, в церквах проводять молебні за померлих від епідемії.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг розпочато акцію «Знати, щоб жити». Акція стартувала флешмоб «Разом проти СНІДу».

Депутати Деражнянської міської ради на чолі з міським головою, Андрієм Ковпаком, керівники відділів та структурних підрозділів міської ради, представники бізнесу розгорнули 16-метрову червону стрічку у вигляді переверненої букви V та червоними стрічками на грудях висловили свою громадянську позицію щодо до проблеми ВІЛ/СНІДу та толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. 

 

Флешмоб «Дій проти насильства»

IMG-f05ff2c522b5f3659acbdb0f6d4cd9ac-VВ рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада до 10 грудня, відбувся флешмоб «Дій проти насильства», організований відділом праці та соціального забезпечення, який є координатором заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми. Працівники міської ради, на чолі з Деражнянським міським головою, Андрієм Ковпаком, центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей, центру зайнятості та Національної поліції висловити свою солідарність з рухом в ім’я майбутнього, вільного від насильства. IMG-0ef95c786c44dba7725a259f36912b3f-VВ руках учасників кульки помаранчевого кольору  – офіційного кольору протидії домашньому насильству.

Я ніколи не чинитиму, не сприятиму і не залишатимуся байдужими до насильства проти жінок та дітей.

Біла стрічка фото (1)Стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства», що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня, з метою привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства щодо жінок, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, місцевого самоврядування, державних закладів, громадських організацій до проблем домашнього насильства.

Відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг 25 листопада 2021 року, в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, проведено  День білої стрічки, який відкриває акцію.

Авторитетні чоловіки м. Деражні на чолі з міським головою, Андрієм Ковпаком, білою стрічкою на грудях засвідчили особисту позицію до проблеми: Я НІКОЛИ НЕ ЧИНИТИМУ, НЕ СПРИЯТИМУ І НЕ ЗАЛИШАТИМУСЯ БАЙДУЖИМ ДО НАСИЛЬСТВА ПРОТИ ЖІНОК ТА ДІТЕЙ.

АКЦІЯ-ПЕРФОМАНС «КРИЧАТИ НЕ МОЖНА МОВЧАТИ»!

IMG-7abf08ff3e21294cec4daefa7f9e9f00-V25 листопада 2021 року працівники відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг, Деражнянського сектору поліції взяли участь у акції – перформансі,  яка проводилася Деражнянським ліцеєм №1 ім. Стрілецького м. Деражні з нагоди старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та відзначення Міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.IMG-c9e630f47ccc311a0c835ce76d580c69-V

В такий незвичний спосіб, педагоги та ліцеїсти вирішили привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства. В актовій залі, було розміщено інсталяцію із чоловічого, жіночого та дитячого взуття, яке мало символічне значення.

В ході акції також розповсюджено інформаційні листівки та буклети з питань попередження насильства щодо жінок та дітей.

IMG-d2a541b86ee62c124c5b80ae44b9caa3-VІнформаційно-просвітницька акція перетворилася у акцію благодійну. Усе зібране взуття, які пожертвували учні та педагоги ліцею, буде передано сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.