Повідомлення про припинення юридичної особи шляхом ліквідації Красилівського районного центру соціальних служб

  Відповідно до розпорядження голови Красилівської районної державної адміністрації від 12 листопада 2020 року № 275/2020-р «Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації  Красилівського районного центру соціальних служб» буде припинено діяльність Красилівського районного центру соціальних служб шляхом ліквідації.

Красилівський район : Проведення акції «Готуємо дітей до школи»

Популярні

20200820_140717  Протягом серпня 2020 року фахівці із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели акцію «Готуємо дітей до школи» для майбутніх першокласників із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

IMG-db116591b66ac6934cc8786adb060e77-V  За сприяння приватного підприємця Олександра Баранюка було придбано 14 наборів для хлопчиків і дівчаток, в які входять канцелярські товари, їх отримали діти із 14 сімей, які перебувають  в складних життєвих обставинах. Керівник  господарства «Деметра Агро» подарував рюкзаки і шкільне приладдя 2 сім’ям в складних життєвих обставинах, де виховується 3 дітей. Представники  підприємства «Епіцентр Агро» надали подарунки (рюкзаки і канцтовари) першокласникам Антонінського ліцею.,(з них 4 дітей із 4 сімей в складних життєвих обставинах) , Федорівської ЗОШ І-ІІст., .,( з них 1 дітина із 1 сім’ї в складних життєвих обставинах),  Якимівської ЗОШ І­-ІІст.,( з них 2 дітей із 2 сімей в складних життєвих обставинах).IMG-f62a6e7523ce9952e84993940c999caf-V

  Також за сприяння Хмельницького обласного центру соціальних служб, шкільне приладдя,  шкільні  форми та взуття, отримали  12 дітей з 7 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

IMG-a36a162d22ac431ca5c000b660d795b3-VIMG-af98718f241e1c2468e9c5ceaa705f2b-V

Моя Україна

    IMG-День незалежності Красилів-001Днями  Красилівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно з працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Красилівської районної державної адміністрації, з нагоди Дня Незалежності України, з  неповнолітнім, який засуджений та звільнений від відбування призначеного покарання з випробуванням, проведено вікторину «Моя Україна», яка спонукає заглибитись в історію виникнення державних символів та перевірити себе на знання символіки рідної країни, народних звичаїв та традицій. Під час проведення заходу молода людина мала можливість оцінити сучасне та замислитись над майбутнім. Юнак виніс для себе чимало цікавої інформації й здобув додаткову мотивацію для пізнання.

 

Інформаційно-просвітницька робота щодо протидії домашньому насильству

     IMG-9c4b51f863110ebba0ec7a7e96c966d5-VДомашнє насильство є однією з найбільш гострих і розповсюджених соціальних проблем національного значення. З метою проведення  інформаційно-просвітницької роботи щодо протидії домашньому насильству 05 серпня 2020 року Красилівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно з Красилівським районним центром соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді з особами, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням проведено бесіду «Протидія домашньому насильству». Під час якої було розглянуто прояви різних видів насильства, спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству. Молодих людей ознайомлено із переліком установ, які знаходяться у м. Красилів та можуть надати допомогу постраждалим від домашнього насильства. Жінки, які перебувають на обліку отримали буклети «Протидія домашньому насильству. Терміновий заборонний та обмежувальний припис», «Зупинимо домашнє насильство. Не мовчи! Разом ми попередимо насильство!»

Корисні поради

   IMG-13cc0ca24edffdc52966d76cabb181e8-VОдним із основних завдань Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини. Особлива увага приділяється інформаційній кампанії щодо безпечного відпочинку дітей під час літніх канікул, адже саме зараз зростає ризик нещасних випадків.IMG_20200701_100511[1]Фахівцями соціальної роботи центру проведено роз’яснення щодо посилення безпеки життєдіяльності дітей, особливо під час відпочинку біля водойм. 

 

 

Візит до багатодітної родини

     IMG_20200611_083916 15 червня 2020 року фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Кременчуківської сільської ради – О. Ящук здійснив візит до багатодітної сім’ї, під час якого надав  консультацію дорослим членам родини щодо способів підвищення виховного потенціалу у батьків, попередження конфліктів у сім’ях, раціонального використання сімейного бюджету, щодо працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту. Крім того, надав рекомендації щодо особливостей догляду за дітьми різного віку. Провів профілактичну бесіду із батьками щодо попередження насильства у сім’ї та надав рекомендацію як запобігти СОVID-19, а ще членам родини надав гуманітарну допомогу взуттям та одягом.

 

Недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав

        IMG_20200602_105957Фахівець соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на триторії Антонінської селищної ради – Гула Ю.А. та поліцейські офіцери Антонінської громади перевірили умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, охоплено Васьківчицький та Великомедведівський Старостинський округи. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення повноцінних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.

Подарунки для дітей

  IMG-0897d37163725f269b4366fd2a109092-VЗ нагоди  Міжнародного дня захисту дітей фахівець соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка працює на території Антонінської селищної ради –  Гула Ю.А. вручила дітям із малозабезпечених сімей продуктові набори, отримані від представників торгівельної мережі “М’ясна лавка” Дмитра Шевцова та Олександра Олексієнка.

 

День захисту дітей

DSC02077 (2)  1 червня 2020 року з нагоди Дня захисту дітей Красилівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно із працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, та служби у справах дітей Красилівської районної державної адміністрації із неповнолітніми, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням проведено бесіду з елементами обговорення «Права людини та дитини». Під час якої неповнолітніх ознайомлено з цікавими фактами про історію прав дитини, наголошено на правах та обов’язках дітей. Молоді люди отримали консультації з питань захисту своїх прав та інтересів. Крім того, вони виконали творче завдання: «Вправа «ПОРТРЕТ»». Юнакам надано пам’ятки «Права та обов’язки дітей», «Відповідальність неповнолітніх» та «Алгоритм спілкування поліцейського з підлітком».

Проведено дистанційне консультування засуджених осіб

IMG-b73b4e4aa85010f7a3221f383a343a11-V (1)  У зв’язку із запровадженням режиму надзвичайної ситуації та продовженням карантинних обмежень на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19, 18 травня 2020 року працівниками Красилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно із працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді організовано та проведено дистанційне консультування в Skype – режимі із особами, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням, які перебувають на обліку в Красилівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області.

  Провідним фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Ларисою Вістяк, під час відеозв′язку, із засудженими було проаналізовано способи запобігання правопорушень, з’ясовано межу між власними правами та правами людей, відпрацьовано навички здійснення власного вибору, аналізу його наслідків та прогнозування життєвих ситуацій. Молоді особи отримали соціально-психологічне консультування щодо шляхів вирішення  проблемних питань конструктивним шляхом, без проявів агресії та насильства.