Розпочались курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

IMG_20220802_102813Сьогодні, 2 серпня 2022 року, в приміщені Хмельницького обласного центру соціальних служб розпочались другі у цьому році дводенні он-лайн навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Згідно з чинним законодавством батьки, яки створили прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, проходять один раз на два роки навчання з метою підвищення виховного потенціалу.  

20220802_100638Навчання проводить соціальний менеджер відділу методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів Тетяна Яцух. До програми підвищення кваліфікації включено актуальні теми педагогіки і психології підліткового та юнацького віку.

На заняттях  передбачається обмін досвідом між батьками.  У перший день навчання батьки презентували досягнення прийомних дітей за останніх два роки їх перебування у сім`ї, розповідали про розпорядок дня дитини, її захоплення та досягнення, спільну діяльність з батьками. Це дозволяє оцінити якісну складову виховання дітей у родині. Також тренер допоможе опрацювати питання, пов`язані з особливостями статевого виховання дітей різного віку та статі,особливості роботи з дітьми, які мають ознаки сексуалізованої поведінки. Отриманий інструментарій роботи прийомні батьки, батьки-вихователі застосують у виховній діяльності.20220802_100623

За півріччя 2022 року навчання з підвищення виховного потенціалу згідно з чинним законодавством пройшли  38 осіб з числа прийомних батьків та батьків-вихователів.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*