Святий Миколай завітав в Кам’янець-Подільський перенатальний центр

Кирово-Чепецк купить HQ Гашиш NO NAME гра  У день Святого Миколая його помічники намагаються привітати якомога більше дітей та не залишити поза увагою нікого.

http://doneretteankara.com/hack/moskva-taganskiy-kupit-ecstasy-red-monkey-250mg.html   Так, 19 грудня відбулася спільна акція привітання дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні відділення старшого дитинства Кам’янець-Подільського перенатального центру.

Облучье купить закладку DMT   Спільну акцію було організовано Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кам’янець-Подільським перинатальним центром та Кам’янець-Подільським медичним училищем.

http://gaist74.myjino.ru/pledge/moskva-yasenevo-kupit-ecstasy-yellow-stars-350-mg.html лікарня  Цьогоріч до дітей завітали святий Миколай, його помічники янголята, вовки та сніжинки – студенти-волонтери медичного училища.

  Діти з непідкупною радістю зустріли святкових персонажів, які завітали із Святим Миколаєм. Після невеличкого концерту, який був проведений дітлахам студентами медичного училища, кожен з них отримав солодкі подаруночки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*