Соціальний педагог Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела тренінг на базі міського центру зайнятості

http://bookmeisters.com/dock/moskva-donskoy-kupit-zakladku-eyforetik-mdma.html DSC01682  29 березня соціальним педагогом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено тренінг на тему «Мотивація до трудової діяльності»  для осіб, які знаходяться більше 120-ти днів на обліку в міському центрі зайнятості.

купить закладку Москва ЗАО   В ході заняття учасники виконували вправи, які допомогли їм визначити, як вони реагують на життєві та кар’єрні перешкоди, наскільки їм важко йти до поставленої мети, як вони орієнтуються в незнайомій ситуації і чи легко їм  знайти вихід з неї. За допомогою тестових методик, кожний із групи зміг визначити свій рівень вмотивованості та орієнтованості на успіх чи невдачу.

http://masloexpress.ru/prop/moskva-butovo-severnoe-kupit-marki-lsd-170mkg.html   Під час тренінгу учасники активно вступали у диспут щодо даної проблематики, ділилися власним досвідом, розповідали історії з життя і обговорювали причини неможливості працевлаштування.

Сунжа купить Гашиш [LV]

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*