СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ

Інформацію надава КУ “Центр надання соціальних послуг” Віньковецької селищної ради

У жовтні 2023 р. директором комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Віньковецької селищної ради Марією КУБРИЦЬКОЮ була подана заявка у Благодійний фонд «РОКАДА» Хмельницький на участь в проєкті щодо створення соціального муралу, який реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Серед учасників гранту ми здобули перемогу.

І з 26 жовтня розпочалася робота над створенням муралу. У рамках соціальної ініціативи художниці Dariia Prokhorchuk та Kata Rudakova проводили зустрічі з дітьми, майстер-класи, ознайомлювали з мистецтвом стінопису, обговорювали майбутній ескіз. Протягом десяти днів мисткині та віньковецькі дітлахи працювали над масштабною експозицією розміром 30 метрів на 4 метри, що символізує єдність, прийняття внутрішньо переміщених осіб громадою, у яких ті зараз живуть. «То була сім’я, дружба, турбота, любов, перемога України, життя, рідний дім і місто, природа і тварини, освіта», сказала Катерина.

3 листопада 2023 р. відбулося відкриття муралу з іграми, розвагами та солодощами. Діти натхненно давали інтерв’ю журналістам, ділилися враженнями від своєї роботи.

Висловлюємо щиру подяку Благодійному фонду «РОКАДА» Хмельницький та художницям Катерині РУДАКОВІЙ та Дарії ПРОХОРЧУК за надану можливість у створенні соціального настінного муралу, за підтримку талановитої молоді, об’єднання та розвитку культурної спадщини Віньковецької громади.

Бажаємо Вам подальшого процвітання, успіхів у благородній справі!

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*