Спільна групова консультація у Центрі Пробації

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради

й6 березня 2023 року відбулася групова консультація для осіб, які перебувають  на обліку  Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області. Участь  у заході взяли провідний інспектор Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Вадим Левченко,  провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк,  юрист сектору «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук.

Вадим Левченко зазначив, що Центр Пробації співпрацює із різними закладами і установами, які надають підтримку та допомогу у межах своєї компетенції. Підоблікові особи можуть в особистому порядку звертатися за потрібною допомогою, не боячись осуду чи критики.к

Зоя Гонтарук повідомила алгоритм відновлення втрачених документів  (паспорту, ідентифікаційного коду тощо), адже серед осіб, які перебувають на обліку Центру Пробації, є значна кількість осіб, що не ма ють документів і не мають уявлення, яким чином їх відновити.

Юлія Потюк поінформувала про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, види послуг, які можна отримати на базі комунальної установи.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*