Спільна робота – гарний результат. Щодо протидії гендерно зумовленому насильству

1675928624195Днями у місті Хмельницький відбувся саб-кластер з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН), який провів Дмитро Філіпський, польовий спеціаліст з протидії гендерно зумовленому насильству. Під час зустрічі, у якій взяли участь Тетяна Власюк, директорка  обласного центру соціальних служб, Лілія Остапішина, головний спеціаліст відділу організації надання та забезпечення соціальних послуг, інші фахівці і спеціалісти соціальної роботи, психологи, вели мову про пріоритетні сфери уваги  саб-кластеру.1675928624203

Присутні розмовляли, зокрема, про  постійну оцінку потреб, а це моніторинг ризиків, збір/аналіз вторинних даних, оцінку ситуації партнерськими організаціями саб-кластера з питань ГЗН,  міжвідомчу аналітику. Також мова йшла  про скоординоване та якісне надання послуг – психологічної підтримки, юридичної допомоги, ініціативи щодо розширення прав  і  можливостей жінок через ведення випадків ГЗН, гарячі лінії, денні центри, притулки, мобільні бригади  ПСП, безпечні місця для жінок, кар’єрні хаби тощо.

До розмови долучились й учасники громадських організацій. Вони запропонували свою допомогу, а також обмінялись досвідом щодо згаданої теми. Також члени зібрання готові долучатись до спільної взаємодії.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*