За інформацією Хмельницького міського центру соціальних служб
🔶 Допомога людям, які пережили сексуальне насильство – основне з питань, яке
розглядалось на робочій зустрічі в рамкам виконання Меморандуму про співпрацю та взаємодію директором Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гоцьким Г.І. та в.о. Хмельницького міського центру соціальних служб Гуранською Т.В. та юристкосультом Габатель Л.Ю.
![ок2](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/ок2-150x150.jpeg)
#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid.