“Стоп насильству!”

DSC06515  Проблема насильства сьогодні є однією з найгостріших розповсюджених соціальних проблем. Ситуація, коли насильство в сім’ях стало майже буденним явищем, завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільству. Виховання дітей в умовах насильства програмує нове покоління на здійснення насильства, утвердження аморальних стандартів поведінки в сім’ї, колективі, у суспільстві в цілому.
DSC06514  26 листопада 2018 року, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в районній бібліотеці фахівцем із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю. Вовкотрубом, спеціалістом управління соціального захисту населення А. Собко, проведено семінар-тренінг “Стоп насильству!” для старшокласників загальноосвітніх шкіл міста. Адже, саме в молодому віці формується світогляд людини: самооцінка і самоповага, повага до іншого, усвідомлення прав іншої людини, ставлення до моральних і правових норм.
Молоді люди ознайомилися з нормами чинного законодавства щодо протидії домашньому насильству, ситуацією в Деражнянському районі щодо зареєстрованих випадків домашнього насильства. Після перегляду фільму “Ляпас”, під час тренінгових вправ та рольових ігор, вони ознайомилися з видами насильства, проаналізували причини його виникнення та його наслідками.
Крім того, кожен присутній отримав велику кількість рекламної продукції, яка висвітлює проблеми домашнього насильства та інформацію щодо підтримки його жертв державними та недержавними організаціями.

DSC06520DSC06502

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*