Супервізійна зустріч

1697196339876 Сьогодні, 13.10.2023 року, відбулася перша супервізійна зустріч в рамках проекту ГО “Ліга соціальних працівників». Супервізором онлайн-навчання на платформі ZOOM для фахівців соціальної роботи виступила Наталія Мельник, заступниця директорки Хмельницького обласного центру соціальних служб.1697196417488

Наставниця процесу передавання й засвоєння знань повідомила, що зустрічі відбувати1697196417477муться у три етапи. На кожному з яких обговорюватимуться проблемні питання та шляхи їх вирішення і розв’язання. Адже саме в цьому полягає супервізія. Тобто, надання  професійної допомоги працівнику соціальної служби спрямованої на подолання професійних труднощів. І, головне, запобігання виникненню професійного вигорання.

За словами Наталії Мельник, темою першої супервізійної зустрічі є надання якісних соціальних послуг сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та робота з дітьми, котрі повернулися з інтернатних закладів. «Оскільки, виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини, одне із завдань фахівців соціальної роботи – не допустити вилучення дитини із родини фаховими службами», – зауважила супервізора.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*