«Телефон довіри 15-50» м. Хмельницький

https://lyoberycan.ru/birobidzhan.html У наш інформаційний час життя постійно прискорюється. Це має певні плюси – більшого прагнеш домогтися, більше спробувати, але також є і мінуси – люди все менше помічають один одного та все більше з’являється одиноких людей, яким нікуди виплеснути свої емоції, через що у них виникають проблеми із спілкуванням, з кар’єрою та іншими важливими моментами життя. До батьків і до друзів з такими проблемами не звернешся, вони якщо і вислухають, то навряд чи дадуть професійну пораду,  а не компетентна допомога іноді гірше, ніж ігнорування взагалі.

https://wednesheli.ru/zakladki-marki-v-shagonare.html В таких умовах актуальним стає «Телефон довіри» – один із видів телефонного  психологічного консультування.

Історично перші «Телефони довіри» з’явились у США на початку минулого століття. Навесні 1906 року в Нью-Йорку протестантського священика Гаррі Уоррена розбудив дзвінок. «Благаю про зустріч, у мене безвихідна ситуація», – почув він з телефонної трубки і відповів: «Завтра церква відкрита з ранку». На ранок священик  дізнався, що той, хто телефонував – повісився. Вражений цією історією, священик дав оголошення в газеті: «Перед тим, як піти з життя, дзвоніть мені в будь-який час доби». У 1952 в Лондоні запрацював перший «Телефон довіри». Його засновник – англійський священник Чад Вара, прочитавши в газеті про зростання кількості самогубств, подумав, що цим людям НЕ було з ким поговорити і тому вони зважились на такий відчайдушний вчинок.

«Телефони довіри»  – дуже зручний винахід людства. У складній ситуації, коли допомога необхідна терміново та немає часу на поїздку до психолога, вночі або ж в інший час доби  можна набрати номер міського телефону «15-50» або з мобільного (067) 133-15-50 і висловити свої переживання, проблеми, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію консультанта-психолога телефону довіри, підтримку, пораду і допомогу. Важливо, що консультування проводиться анонімно, тому простіше розповідати про те, що ніколи не сказав би знайомим людям. Все це досягається за умови, що «на іншому кінці дроту» працює  кваліфікований психолог.

https://btodcoster.ru/zakladki-spays-v-apatite.html Твого дзвінка чекають на «ТЕЛЕФОНІ ДОВІРИ»   (м. Хмельницький) зі стаціонарного – 15-50 та з мобільного :  (067) 133-15-50.

Тут вас вислухають, підтримають і допоможуть самостійно знайти вихід із складної ситуації.

dovara2 (3) (1)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*