ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

  Торгівля людьми – означає здійснювання з метою експлуатації, вербування, перевезення, передачу, приховування або одержання людей шляхом загрози силою або її застосування, або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, або уразливості положення, або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. За оцінками Організації об’єднаних націй, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер і стоїть на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

  Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та низька якість життя населення і далі змушують громадян шукати роботу за кордоном. Як свідчить практика, найуразливішою категорією людей, які страждають від цього злочину, є жінки та діти. Найпоширенішими злочинами такого роду для України є сексуальна експлуатація, насильство, жорстоке поводження з дітьми, використання праці дітей.

0-02-04-5d41b333fd37c15a2fd2ff71725dc3222fd8bf06c585ca80151cedad1e98e84e_full  15 березня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Краузе було проведено профілактичний захід щодо протидії торгівлі людьми. В ході зустрічі, яка відбулася на базі СЗОШ №13 ім. Чекмана, школярам було повідомлено про найпоширеніші шахрайські схеми експлуатації дитячої праці, можливі наслідки та заходи безпеки в повсякденному житті. Роботою було охоплено 30 учнів. Наприкінці заходу учасникам було роздано інформаційні буклети «Торгівля людьми: це може трапитися з кожним».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*