Триває робота над розробкою єдиної концепції проведення заходів, що мають запобігти повторенню трагедії в харківському пансіонаті

IMG_3043-scaled15 лютого відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова. Основна тема розмови – питання розробки єдиної концепції регулярного проведення заходів, що покликані не допустити повторення подій,  аналогічних ситуації у нелегальному пансіонаті для літних людей в м. Харків.

Від Хмельниччини до участі в нараді долучилися голова облдержадміністрації Сергій Гамалій та його заступник Володимир Юр’єв, а також представники профільних структурних підрозділів та відповідних контролюючих органів.

Серед головних питань, які обговорювалися на нараді, було виокремлено декілька ключових напрямків, зокрема, такі, що стосуються оформлення об’єктів нерухомості, які використовуються як заклади соціальної сфери без зміни статусу юридичної чи фізичної особи; необхідність укладання відповідних договорів з постачальниками комунальних послуг, а також з медичними закладами, що здійснюють нагляд за хворими мешканцями об’єктів з надання соціальних послуг.IMG_3037-1536x1024

Також учасники наради звернули увагу на відсутність у чинному законодавстві низки норм, які б регламентували ліцензування зазначеного виду діяльності, механізму проведення профільних перевірок та визначеної процедури порядку внесення юридичних осіб до реєстру надавачів соціальних послуг.

За підсумками обговорення облдержадміністраціям доручено продовжити роботу з виявлення та перевірки закладів недержавної форми власності, що працюють у сфері надання соціальних послуг, з метою приведення їх роботи у відповідність до норм діючого законодавства.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*