У Кам’янці-Подільському відновлено роботу групи взаємопідтримки прийомних батьків

банер_ПСУ Кам’янець-Подільському міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відновлено роботу групи взаємопідтримки для прийомних батьків.

Третього лютого відбулася чергова група взаємопідтримки на тему: «Оцінка власної «роботи» батьків. Проблеми стимулювання, підтримки, заохочення».

Прийомні батьки мали можливість переглянути методи виховання дітей у сім’ях та поділитись досвідом щодо вибору засобів заохочення дітей до певних видів діяльності.

До відома.

Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно  за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 01.02.2021 під соціальним супроводженням міського Центру перебуває 6 прийомних сімей та дитячий будинок сімейного типу.

За детальною інформацію щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу звертатися до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул. Шевченка, буд. 26 (ІІІ поверх), тел. 91429.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*