У місті Кам’янці-Подільському волонтери провели свято для дітей

Жуковский купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки 3  27 листопада, у рамках реалізації соціального проекту «HAPPY DAY», волонтери Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді з числа студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Оксана Каліцун, Марина Тимощук, Поліна Щуцька та Оксана Вовк, за підтримки РЦ Юність «Парк розваг», організували свято для дітей із сімей, які знаходяться під патронатом Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ.

https://rolopyrea.site/mesa-yitoniya.html   Дітям була запропонована розважальна програма у вигляді квесту «У світі казки чарівної». Виконавши усі завдання, діти знайшли скарб: подарунки, які надав магазин «Школярик», та смачну піцу від «Парку розваг» (www.facebook.com/profile.php?id=100026110142454).

  Також дітям був подарований сертифікат від простору розвитку «StarHouse» на майстер-клас «Новорічна листівка».

  Студенти висловлюють подяку РЦ Юність «Парк розваг», магазину «Школярик» (Онищук Наталії) та простору розвитку «StarHouse» за підтримку в організації та проведенні заходу.

7 2 4 5 16

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*