У м. Кам’янці-Подільському відбулися педагогічні гостини за участю Центру СССДМ

  26 березня, у рамках методичного тижня Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості (далі – ЦДЮТ), відбулися педагогічні гостини «Сучасний заклад позашкільної освіти в контексті патріотичного виховання школярів».

  Були запрошені декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка Володимир Дубінський, кандидати педагогічних наук, доценти кафедри педагогіки та управління навчальним закладом університету, Валентина Вонсович, Оксана Горбатюк, Олена Дудко, а також заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Еліна Ковтун.

виступ  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представив презентацію щодо системи своєї роботи та перспективних напрямків співпраці з ЦДЮТ, оскільки обидва заклади надають безкоштовні послуги сім’ям з дітьми. Центр дитячої та юнацької творчості є важливою ланкою у наданні послуг позашкільної освіти дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Адже кожна дитина, незалежно від можливостей батьків, повинна розвиватися, відповідно до потреб. А розвиваючи здібності в дітей, можна запобігти багатьом соціально-негативним явищам в їх житті.

загальна слухачі

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*